Zapraszamy także do serwisu KCMB Kielce Wykończeniówka!
 

Strona główna

O nas

Sklep online

Kontakt

Lokalizacja

 
 
Drzwi wewnętrzne
  Oferta
  - Pelet barlinecki
  - Drzwi wewnętrzne
  - Drzwi zewnętrzne
  - Ościeżnice, klamki
  - Okna
  - Parapety
  - Deska podłogowa Barlinek
  - Płyta OSB
  - Panele
   
   
 
  Drzwi wewnętrzne - Stolbud Włoszczowa

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. To profesjonalnie zarządzana firma o polskim kapitale. W 1969 r. po raz pierwszy uruchomiona została linia produkcyjna. W 1995 r. nastąpiła prywatyzacja spółki, rozpoczął się proces wielkich przeobrażeń i przyspieszonego rozwoju. Unowocześniono technologię, zainwestowano w park maszynowy, w najlepsze urządzenia do obróbki drewna i innowacyjne rozwiązania. Oferta okien i drzwi została powiększona i uatrakcyjniona o nowe towary. Także obecnie oferta firmy Stolbud Włoszczowa nieustannie jest rozwijana i doskonalona. Dziś marka Stolbud jest symbolem jakości, klasy, solidności i prestiżu, a produkty opatrzone jej znakiem dają poczucie satysfakcji i komfortu.

Nowoczesny park maszynowy, własny tartak oraz zespół fachowców, którzy słyną ze swej precyzji i doświadczenia zapewniają doskonałą jakość produktów Stolbudu. Potwierdzają to: wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm: ISO 9001, ISO 14001,PN-N 18001 oraz komplet aprobat technicznych i certyfikatów na wszystkie produkowane wyroby.

Stolbud Włoszczowa oferuje:

  • blisko 40 wzorów drewnianych drzwi wejściowych do domów w bogatej kolorystyce, z różnych gatunków drewna; drzwi dwudzielne; solidne, bezpieczne i tłumiące hałas drzwi wejściowe do mieszkań;

  • niemal 300 wzorów drzwi wewnętrznych, drewniane, fornirowane, okleinowane, szklane; malowane i lakierowane; garderobiane, przesuwne; w wersji dwudzielnej, bezprzylgowej.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów Stolbud Włoszczowa w wersji online:
http://www.stolbud.pl/katalogi.html

Na stanie magazynowym KCMB Stolarka dostępne są następujące modele:

  • Skrzydło Invest białe, pełne, łazienkowe, pokojowe, we wszystkich rozmiarach, wraz z ościeżnicami MDF,

  • Skrzydło Classic w kolorach: buk, olcha, dzika grusza, orzech; pełne, łazienkowe, pokojowe, we wszystkich rozmiarach, wraz z ościeżnicami MDF i opaskami drzwiowymi.

 

Przykładowe aranżacje:  Drzwi wewnętrzne - Pol-Skone

Firma Pol-Skone Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych, powstała w 1990 r. i przez ponad 23 lata swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży stolarki budowlanej. Obecnie Pol-Skone dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad  900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna, pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Ofertę firmy Pol-Skone stanowią:

  • drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane, fornirowane),

  • drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe),

  • ościeżnice, listwy drzwiowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów POL-SKONE w wersji online:
http://www.pol-skone.pl/online/PL/

KCMB Stolarka na stanie magazynowym posiada następujące modele:

  • skrzydło Classic, białe, malowane, struktura drewna, pełne, łazienkowe, pokojowe, wszystkie rozmiary wraz z ościeżnicami MDF i listwami,

  • skrzydło Dynamic Vario Top Resist w kolorze wiśnia, B01, B03, D1, D3, wszystkie rozmiary wraz z ościeżnicami MDF,

  • skrzydło Impuls Lamistone w kolorze orzech premium, łazienkowe, pokojowe, wszystkie rozmiary wraz z ościeżnicami MDF i listwami.  

 

Przykładowe aranżacje: